Gastronomi

Farklı mutfakları tatmak, Casa Bellisimo'da bizimle tatil deneyiminizin bir parçası, New York'un mutfaklarından Türkiye'nin mutfaklarına kadar her konsepte uygun özel bir yemek bulacaksınız ve her gün organik ürünler ile taze ürünler kullanarak her damak zevkine hitap edecek bir yemeğin olacağından emin olabilirsiniz.

İster özel olarak marine edilmiş ızgara etlerin ufkunuzda sürüklenen cezbedici aroması, ister iştahınızı açan basit geleneksel mezeler olsun, Casa Bellisimo ve Baba Q'da tadının damağınızda kalacağı lezzetleri garanti ediyoruz.

loungebar3d

The Lounge

İster yaz güneşinden bir süreliğine kaçmak, ister ateşin yanında ısınmak için sizi The Lounge'da bize katılmaya davet ediyoruz.

Şık ama konforlu mobilyalarıyla lounge alanımız;  gevşemek, otel içinde ve çevresinde günün akışını takip etmek için mükemmel bir mekandır.

The BAAR_1000x600

The BAAR

Havuz barımız, bronzluğunuzu tazeleyip günün kokteyli ile serinlerken zamanı unutmak ve stresi geride bırakmak için ideal bir yerdir. Burada harika kokteyl karışımlarımızın tatlarını deneyimleyin.

Otelin merkezi noktası olan The Baar, yeni arkadaşlarla tanışmak ve deneyimleri paylaşmak veya Türkiye'nin bu güzel bölgesini ziyaret ederken nereye gideceğiniz ve ne yapacağınız konusunda ipuçları vermek için ideal sosyal mekandır.

Oda Servisi

Konaklamanızı daha konforlu hale getirmek için mutfağımızdan 7/24 oda servisi sunuyoruz. Bu nedenle,  gece veya gündüz  saat kaç olursa olsun, her zaman yiyecek ve içecek bir şeyler bulacaksınız.