En İyi Deneyimi Seçin

Hotel Casa Bellisimo, en üst düzeyde konfor sunmak için özel kapalı otoparkından ferah odanıza asansörle doğrudan erişim sağlamaktadır.

Tüm odalarımızda çift kişilik yatak, oturma alanında sofa koltuk, laminat parke zemin ile botanik bahçelerine ve merkezi konumdaki yüzme havuzuna bakan mobilyalı balkonlar bulunmaktadır.

rsz_superior_rooms_1

Superior Rooms

Superior odalar 35 m2 / 376 ft2 olup üst katta yer almaktadır. Yüzme havuzuna ve bahçelere bakan mobilyalı balkonlara sahip bu odalarda çift kişilik yatakların yanı sıra oturma alanında bir sofa koltuk bulunmaktadır. Maksimum 3 kişi kapasitelidir.

rsz_premium_garden_main

Premium Garden Rooms

Premium bahçeli odalar 35 m2 / 376 ft2 olup zemin katta, yüzme havuzuna bakan ve balkon/bahçe mobilyaları ile donatılmış peyzajlı özel bahçeler içinde yer almaktadır. Bu odalarda çift kişilik yatakların yanı sıra oturma alanında bir sofa koltuk bulunmaktadır. Maksimum 3 kişi kapasitelidir.

Grande Rooms

Grande odalar  40 m2 / 430 ft2 olup üst katta yer almaktadır. Juliette balkonları yüzme havuzu ve botanik bahçelerine bakmaktadır. Bu odalarda çift kişilik yatakların yanı sıra bir sofa koltuk bulunmaktadır. Maksimum 3 kişi kapasitelidir.