Spa By Casa Bellisimo

Canlandırıcı bir vaha hayal edin…

…spa uygulamalarının doğal bir rahatlama yöntemi olduğu ve sağlığınız için son derece faydalı olduğu bir vaha. Manevi rahatlama, uyku bozukluklarına yardımcı olma, kan dolaşımını hızlandırma, ölü derinin atılması, cilt problemlerinin giderilmesi, kasların gerilmesi ve eklem rahatsızlıklarının giderilmesi faydalarından bazılarıdır ve tıpkı kaplıca tedavileri gibi, wellness tedavilerinin de fiziksel ve zihinsel sağlığımız üzerinde birçok olumlu etkisi vardır.

Wellness tedavileri, masajlar ve cilt bakımı başta olmak üzere birçok terapi çeşidi ile insanları mutlu ve sağlıklı hissettiren bir yöntemdir. İyi hissetmek özgüveni arttırır, artan zihinsel ve fiziksel iyilik hali olumlu etkiler arasındadır. Spa Merkezimizi ziyaret edin ve sağlığa faydalı Tuz Odamızdan yararlanın, Fin Saunasında veya terapötik Buhar Odasında ter atın ya da sadece Hamam'da gevşeyin ve rahatlatıcı bir masajla bitirin.

Selektif masaj odaları ve masaj seçenekleri sunuyoruz; Thai masajından geleneksel rahatlamaya veya daha sıkı bir lenfatik drenaj masajından spor masajına, seçim sizin. Balayı misafirlerimizi şımartmak için VIP hamam ziyareti ve ardından çiftlere özel masaj odamızda şımartma seansı öneriyoruz. Sunduğumuz her şey sizin iyiliğiniz ve faydanız için. Kendinizi, bedeninizi ve ruhunuzu deneyimli terapistlerimizin ellerine teslim edin ve onların sizi yeniden canlanma ve keyifli bir rahatlama yolculuğuna çıkarmalarına izin verin….